Yön.Kurulu.Başk

  • Anasayfa -
  • Kurumsal
  • - Yön.Kurulu.Başk

Gayemiz Erdemli Bir Gelecek…

Eğitim, bir milletin ekmek gibi, su gibi çok büyük temel ihtiyacıdır. Biz anne ve babalar; geleceğimiz olan nesillerimizi, en güzel şekilde eğiterek garanti altına alabiliriz. Bunu başaramaz isek geleceğimizi kaybetmekle kalmayacak, bütün değerlerimizi yitirmiş olacağız. Çünkü ; çocuklarımızın eğitiminde yapacağımız hata, ihmalkarlık yada  yanlış bir tercih, telafisi asla mümkün olmayan kötü sonuçlara sebep olacaktır. Bunun için çocuklarımızın eğitimini gündemimizin en başına almak zorundayız. İşte bu gerçekten hareketle ; eğitim ve öğretimde milli olan, yerli olan , ülkemizin milletimizin faydasına hizmet edecek bir sistem ile tam donanımlı bir nesil yetiştirmek için Gaye Eğitim Kurumları Erdemli ’de Kendi topraklarımızda hayata geçiriyoruz.Gaye Anaokulu,  Gaye ilkokulu, Gaye Ortaokulu, Gaye Anadolu Lisesi ve Gaye Fen Lisesini açıyoruz.Bu projeye gönül veren bizler; Gaye Eğitim Kampüsü ile Erdemli ’den Dünyaya çok farklı bir pencere açmanın heyecanını yaşıyoruz. Bugünden sonra “Gayesi Erdemli Bir Gelecek” olanların üzerine yepyeni bir güneş doğuyor.Heyecanlıyız çünkü; Gaye Eğitim Kurumları bir okul olmanın çok ötesinde Türkiye’de birçok eğitim kurumundan daha donanımlı bir Eğitim Kampüsüdür. GAYE EĞİTİM KURUMLARI; modern yerleşkesiyle adeta “Güneyin yükselen ışığı olacaktır.” Özel öğretim kurumlarında uzun yıllar (25 yıl) çalışmış bulunan Eğitim Koordinatörümüz Mehmet Coşar Hocamızın Liderliğindeki tecrübeli eğitim kadromuz; inanıyoruz ki başarıdan başarıya koşacaktır. Gaye Eğitim Kurumlarında çocuklarımız teknolojinin kullanıcısı değil, teknolojinin mimarları olmak için eğitim göreceklerdir. 2. Ve hatta 3. Yabancı dil  eğitimi, spor kompleksleri, uygulama atölyeleri, kültürel altyapısı sosyal imkanları ile velhasıl bünyesinde barındırdığı ve “EN” Lerin “ENİ” olan Gaye Eğitim Kampüsü; Türkiye’de ilklerin öncüsü olacaktır.

Gaye’mizin Eğitim Felsefesi ve anlayışı, okullarımızın donanım özelliklerinde olduğu gibi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Eğitimimizi; “YETİŞTİREN SİSTEM” den, ilhamını ise “Kendi Geçmişimizden” almaktadır.

Bizler Erdemli’nin erdemli insanları olarak bu topraklara vefa borcumuzu ödemek ve geleceği aydınlatan nesiller yetiştirmek için büyük fedakarlıklarla böyle bir eğitim kampüsünü şehrimize kazandırıyoruz. Unutulmamalı ki eğitim, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza verebileceğimiz en değerli armağanımızdır. Daha da önemlisi; bu dünyada çocuklarımız için, neslimiz için yapabileceğimiz en güzel ve en büyük yatırımdır.

GELİN! Bu yatırıma, Bu GAYE’YE SİZ DE ORTAK OLUN.

                            Çünkü GAYEMİZ 1