Yön. Kurulu Başkanı

  • Anasayfa -
  • Kurumsal
  • - Yön. Kurulu Başkanı

Gayemiz Erdemli Bir Gelecek…

     Hava gibi su gibi temel ihtiyaç olarak gördüğümüz eğitim, ciddi kurumların yapması gereken çok önemli bir alandır. Geleceğimiz olan çocuklarımızı yarının dünyasına hazırlamak için kurduğumuz Gaye Okulları değişen çağın şartlarına uygun, yenilikçi eğitim anlayışı ile bölgemizin hatta Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumları arasında yerini almıştır.

     Bireyin gelişimini önceleyen kurumumuz; özgüvenli, girişimci, dünyayı tanıyan,sosyal sorumluluk alabilen insanlar yetiştirmek için uyguladığı eğitim programları ile geleceği inşa etme iddiasındadır. Bu bağlamda doğayla iç içeolan kampüsümüzde çocukların gelişimi için gerekli olan tüm donanım sağlanmıştır.Eğitim kadromuz bu gayeye inanmış, alanında tecrübeli öğretmenlerdir.

     Bir okul düşünün lütfen! Limon ağaçlarının içinde deniz manzaralı, kampüsünde elliden fazla bitki çeşidi bulunan doğa dostu bir okul. Geniş koridorları ve sınıfları olan havuzdan, konferans salonlarına robotik atölyelerden, tasarım atölyelerine kadar birçok atölye ve laboratuvarları bulunan, çocuklarını yarının dünyasına hazırlayan, yaparak ve yaşayarak öğrenmeye inanan akademik ve sosyal gelişimi birlikte götüren bir okul. İşte Gaye Okulları böyle bir ortamda geleceği inşa ediyor. Bu gelecekte sizleri de aramızda görmek isteriz.

‘’Çünkü GAYEMİZ 1’’

 

Nezir Arslan                    

Gaye Eğitim Kurumları Yön. Kur. Bşk.