Eco school

Eco school

 

     Gaye Okulları, uluslararası projeler kapsamında " Gayemiz, Geleceğimiz için Dönüştürmek " ilkesiyle okul öncesi ve ilkokul kademesinde Eco-School projesine dahil olmuştur.

     Öğrencilerimizin uluslararası platformda, dünyamızı ve geleceğimizi koruma bilinci kazanarak çevre konularında söz sahibi olmalarına olanak sağlıyoruz.       

      Eko okullar programı, okulumuzda çevre bilinci oluşturmanın yanı sıra yaptığımız çalışmalarla bize "Yeşil Bayrak" ödülünü kazanma fırsatı verecektir. "Yeşil Bayrak" uluslararası düzeyde tanınan ve saygınlığı olan, çevreye duyarlı okulu simgeleyen bir eko etikettir.

      Uluslararası bir program olan "Eko Okullar" programı  67 ülkede uygulanmaktadır. Bölgemizde ilk Eco-School olma amacımızla, öğrencilerimizle birlikte daha güzel bir dünya için "Biz de varız." diyoruz.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Our eco school project, which we have been carrying out together with our students for two years, has been completed succesfully. With this project, our school received our green flag as an environmentally friendly school with our efforts to raise nature-friendly and environmentally conscious individuals.

Gaye okullari olarak iki yıldır öğrencilerimizle beraber yürüttüğümüz eko okul projemiz başarıyla tamamlandı. Bu projeyle okulumuz doğa dostu, çevreye karşı bilinçli bireyler yetiştirme yolundaki çalışmalarımızla çevre dostu okul olarak yeşil bayrağımızı aldık .