Kurucumuz

Değerli Veliler;

Biliyoruz ki her ebeveyn gibi sizler de çocuğunuzun iyi bir eğitim alarak, geleceğe donanımlı bir şekilde hazırlanmasını istersiniz. Bu bilinçle; öğretimde ''Tam Öğrenme'' modelini ve ‘’Çoklu Zeka Kuramını’’ esas alan Gaye Okulları, sizlerin ilgi ve desteği ile 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında Erdemli’ de hizmete giriyor.
Özel öğretimdeki yıllarımızın deneyim ve birikimlerini siz değerli Erdemli halkına sunuyoruz.

Gaye Okulları olarak uyguladığımız Eğitim-Öğretim teknikleri; öğrencilerimizde ekip ruhunu oluşturacak, disiplinden taviz vermeden, sistemli ve prensipli çalışarak onları hayata hazırlayacak, sürekli araştırmalarına ve gelişmelerine fırsat vermek ve başarının sırrını keşfetmelerine imkan tanımaktadır. Ayrıca analiz ve sentez yapabilen, pratik hayatta da inisiyatif kullanabilen, milli ve manevi değerlerine bağlı insan modelini, eğitim sistemimizin merkezine koyarak çalışmalarımızı şekillendirdik.

Tanıtım kataloğunda göreceğiniz gibi bizleri farklı kılan özelliklerimiz; Kadro seçimindeki titizlik, farklı yabancı dil seçenekleri, akıl oyunları, değerler eğitimi,  modern sınıf dizaynlarımız, zengin fen ve fizik-kimya-biyoloji laboratuarlarımız, görsel sanatlar ve tasarım atölyelerimiz, model uçak ve robot atölyesi, kapalı ve açık spor alanları, yüzme havuzu, buz pateni pisti ve geniş yemekhanemizdir.

Gaye Okulları olarak sizleri bu güzellikleri yaşamanız için kampüsümüze davet ediyoruz.

Mehmet COŞAR

Gaye Okulları 

Kurucu Temsilcisi

Eğitim Koordinatörü