Kurucumuz

 

Değerli Veliler;

Biliyoruz ki her ebeveyn gibi sizlerde çocuğunuzun iyi bir eğitim alarak, geleceğe donanımlı bir şekilde hazırlanmasını istersiniz. Biz bunun farkında olan bir kurum olarak “Tam Öğrenme Modeli” ve “Çoklu Zeka Kuramını” eğitim öğretimimizde esas alarak 2018 yılından beri öğrencilerimizle beraberiz.

Erdemlide faaliyet gösteren okulumuz hızla bir Türkiye markası olma yolunda ilerlemektedir. Öğrenci-Veli-Okul işbirliğimizle uyguladığımız eğitim modelleri ile eğitime yeni bir soluk kazandırdık.

Gaye Okulları olarak amacımız her yönden donanımlı, araştıran, sorgulayan, keşfeden, yenilikçi, başarılı bireyler yetiştirmektedir. Biliyoruz ki analiz ve sentez yeteneğine sahip özgüvenli, inisiyatif alan bireyler ülkemizin geleceğini şekillendireceklerdir.Gaye Okulları olarak amacımız bu bireyleri yetiştirmektir.

Eğitim sistemimizi başarı ve özgüven üzerine şekillendirirken müfredatımızı zenginleştirerek okulumuzu öğrencilerimiz için bir yaşam alanı haline getirdik. Her yönden gelişmeleri için okulumuzda yabancı dil, akıl oyunları, değerler eğitimi, robotik yazılım, tasarım, resim ve müzik atölyeleri kurduk. Yüzme havuzu, 3D sinema salonu, konferans salonu, buz pateni pisti, açık ve kapalı spor alanları ile geleceğin eğitimini öğrencilerimize sunuyoruz.

Liselere ve üniversiteye hazırlıklarda kurduğumuz sistem ile öğrencilerimizi bir sonraki aşamaya en iyi şekilde hazırlıyoruz.

İyi bir eğitim için sizleri okulumuza davet ediyoruz.

Mehmet COŞAR            

Gaye Okulları Kurucu Temsilcisi