Gaye Bahar Satranç Turnuvası

course

Gaye Bahar Satranç Turnuvası

Türkiye'nin "Büyük Ustaları" Erdemli'den çıkıyor.
Komşu Mağazaları sponsorluğunda, Türkiye Satranç Federasyonu bünyesinde düzenlenen Türkiye Geneli " Gaye Bahar Satranç Turnuvası" ile muhteşem bir organizasyona imza atıldı.

Komşu Mağazalarının ana sponsorluğunda gerçekleşen  Erdemli' nin ilk Ulusal Satranç Turnuvası "Türkiye Geneli Gaye Bahar Satranç Turnuvası" olarak Türkiye Satranç Federasyonu takvimine girdi. 
8 yaş altı, 12 yaş altı ve açık kategori olmak üzere üç ayrı klasmanda yapılan turnuvaya  Türkiye genelinden 300' ün üzerinde satranç oyuncusu katıldı. Turnuvada 3'ü uluslararası, 2'si ulusal ve 7 il hakemi olmak üzere toplam 12 hakem  görev aldı.
Gaye Okulları Kampüsünde gerçekleşen,
Gaye Okulları Öğretmenleri ve çalışanlarının tümünün görev aldığı satranç turnuvasına 1000'nin üzerinde satranç seyircisi eşlik etti. 
Yarışmalar sonunda  düzenlenen ödül töreninde  dereceye girenlere kupa ve madalyaları yöneticiler tarafından verildi. Ayrıca organizasyona sponsor olan Komşu Mağazaları dereceye girenlere 20.000 TL değerinde alışveriş ve hediye çeki dağıttı. Önümüzdeki yıllarda uluslararası kategoriye hazırlanan "Gaye Bahar Satranç Turnuvası" geleceğimize umut oldu.