Erdemlideki Muhtarlarımızla da GAYEMİZ1

course

Erdemlideki Muhtarlarımızla da GAYEMİZ1

Erdemlideki Muhtarlarımızla da GAYEMİZ1

Gaye Eğitim Kurumu Yönetim Kurulumuz, Erdemli Öğretmenevi’ nde düzenlenen Erdemli Muhtarlar Derneği Olağan Kongresine katıldı. Yönetim Kurulu Başkanımız Nezir Arslan toplantıda söz alarak, bölgenin en büyük eğitim kampüsünü Erdemli’ ye yapmakta olduklarını belirtti. Arslan; “2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında faaliyete geçecek olan GAYE OKULUMUZA hepimizin sahip çıkması gerek. Eğitime sahip çıkmak, geleceğimize sahip çıkmaktır. Biz erdemli nesiller için bu yola çıktık, sizlerin de desteği ile inşallah GAYEmize ulaşacağız.” dedi.
Muhtarlara, Gaye Okulları Tanıtım Filmi sunumunun da yapıldığı toplantıda Nezir Arslan; “Erdemli’ deki bütün muhtar arkadaşlarımızla Gayemiz1. Dernek Başkanımız Sayın Abdullah Kurt’ a ve Erdemli’ nin bütün muhtarlarına okulumuza göstermiş oldukları yakın ve candan ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.” diyerek konuşmasını noktaladı.
Oylama sonrası üçüncü kez Erdemli Muhtarlar Derneği Başkanı seçilen Abdullah Kurt; “Gaye Okulları Sosyal donanımı ve öğretmen kadrosu ile Türkiye’ de dördüncü, bölgemizde ise tek okul olma yolunda ilerliyor. Erdemli’ nin gurur markası olacak inşallah.” sözleri ile okulumuza verdiği desteği ifade etti.
Gaye Okulları olarak yeniden Başkan seçilen Abdullah Kurt’a başarılar diliyor, kendisine ve muhtarlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.