GAYE EĞİTİM KURUMLARI BÖLGE İÇİN BÜYÜK FIRSAT

course

GAYE EĞİTİM KURUMLARI BÖLGE İÇİN BÜYÜK FIRSAT

GAYE EĞİTİM KURUMLARI BÖLGE İÇİN BÜYÜK FIRSAT

Erdemli'de Özel Okullar çoğalırken, Erdemli'nin Başarılı ve Genç işadamı Nezir ARSLAN Bölge için büyük Eğitim yatırımı yapıyor.

Kişisel gelişim uzmanı Hilmi Gürbüz, Gaye Okulları yön.kur.başk. Nezir Arslan’ı makamında ziyaret ederek, eğitimle ilgili görüşmelerini gazetemize değerlendirdi:

Gaye Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan beyi makamında ziyaret ederek hayırlı olması dileğinde bulunduk. Eğitime sundukları bu büyük imkândan dolayı teşekkürlerimizi sunduk. Milli ve Yerli eğitimin içeriği hakkında bilgi almak istediğimizde, gençlerin eğitim seviyesinin değişerek yükseltilmesi gerektiğinin en büyük hayali olduğundan bahsederken bu hayali gerçekleştirmenin verdiği mutluluk ve heyecan gözlerinden okunuyordu. Eğitim iki duvar arasında ezbere dayalı bir sistemde olmamalıydı. Gaye okullarını incelediğimizde her türlü aktivite imkanını sunmaları, eğitimi üretime çevirecek atölyelerle öğrencilerin düşünce yönetimini geliştirdiklerini, vatanı milleti için gelişmiş bir ülkeye katkı sağlayacak öğrencilerin yetişebilmesini sağlayacak her türlü faaliyetin sunulması eğitimci olarak bizleri de gururlandırdı. Erdemli başta olmak üzere bölgenin en kapsamlı kampüsünü 2018-2019 eğitim döneminde faaliyete geçirmeleri hepimiz için büyük bir fırsattır. Yatırım elbette önemlidir. Herkes kazançlı bir yatırımın peşinde, en büyük yatırım gençlerimize, çocuklarımıza yaptığımız yatırımdır. O da şüphesiz Milli ve Yerli bir eğitim ile olur. Yarın kârlı bir hayat istiyorsak, bugünden çocuklarımıza yatırım yapalım. Kıymetli anne-babalar çocuklarımızın elimizden kayıp gitmesini istemiyorsak, aynı evde onlarla beraber yaşadığımızın farkında olalım ve ilgilenelim, sevgiden, eğitimden mahrum etmeyelim çocuklarımızı…