İlçe Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu’ nu ziyaretimiz

course

İlçe Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu’ nu ziyaretimiz

Gaye Eğitim Kurumu; Gayesi1 olanlara ziyaretlerine devam ediyor.

   Gaye Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan ve Yönetim Kurulu üyeleri İlçe Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu’ nu ziyaret etti.

   Erdemli İlçe Müftüsü Türkmenoğlu; “Gaye Okulları projesini ve projeyi yürüten ekibi çok iyi bildiğini, Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan ile birlikte Diyanet Vakfı Yönetim Kurulunda beraber çalıştıklarını, bu açıdan Gaye ekibinin gayesinin ve düşüncesinin tamamen halisane, tamamen milli ve yerli olduğunu bildiğini kaydetti. Müftü Türkmenoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bu okul inşallah milli, yerli ve milletin hayrına bir nesil yetiştirecektir. Buna canı gönülden inanıyorum ve bu uğurda, bu yolda elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Bu vesile ile bir kez daha GAYEmiz Güzel Erdemlimize hayırlı, uğurlu olsun.”

 

   Erdemli İlçe Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu; GAYEMİZ1 Şeref defterine şunları yazdı: "Gaye Okullarının; dini ve milli olarak gayret ortaya koyması takdire şayandır. Kaybettiğimiz değerleri yeniden kazanmak için gayret ve çaba gösteren ekibinize Teşekkür ederiz. Rabbimiz gayretinizi ibadet saysın.